Cennik

 
 
 ATRAKCJA

 

CENA 

 Trasa zielona 25 zł 
 Trasa niebieska 30 zł
 Trasa czerwona 40 zł
 Trasa żółta  25 zł
 Trasa pomarańczowa 40 zł
 Pakiet I (trasa zielona + trasa żółta) 40 zł
 Pakiet II (trasa niebieska + trasa żółta) 45 zł
 Pakiet III (trasa czerwona + trasa żółta)  55 zł 
 Pakiet IV (trasa pomarańczowa + trasa żółta) 55 zł
 Trampolina 5 zł / 10 min / 1 os.


  1. Płatność. Przyjmujemy płatność tylko gotówką.
  2. Bilet - co obejmuje cena. Cena biletu zawiera jednokrotne szkolenie z zasad bezpieczeństwa i poruszania się po Parku Linowym, użyczenie atestowanego sprzętu oraz korzystanie z wybranych atrakcji. Bilet można realizować tylko w dniu zakupu. 
  3. Pakiety. Pakiet może wykorzystać jedna osoba w dniu zakupu. 
  4. Trasa zielona. Dzieci, które ukończyły 7 r.ż. mogą korzystać z trasy zielonej samodzielnie. Młodsze dzieci w wieku 5-6 lat pokonują tą trasę wraz z dorosłym opiekunem (oboje kupują bilet).
  5. Trasa żółta. Zakup trasy żółtej możliwy jest po wcześniejszym skorzystaniu z wybranej trasy do wyboru zielonej, niebieskiej, pomarańczowej lub czerwonej. Z trasy żółtej mogą korzystać osoby, które ukończyły 13 lat a ich waga to min. 40 kg.
  6. Zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet. Po przejściu szkolenia nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystany bilet. 
  7. Grupy zorganizowane - ceny za atrakcje w przypadku grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt poprzez FORMULARZ. Oferta skierowana do grup zorganizowanych (grupy szkolne, pracownicze, zielone szkoły, urodziny itp.) znajduje się w zakładce OFERTA GRUPOWA 
  8. Urodziny. W przypadku urodzin przygotowaliśmy specjalne pakiety urodzinowe - OFERTA URODZINOWA. Skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ.
 
UWAGA!
Osoby poniżej 13 roku życia mogą wejść do parku i na wszystkie instalacje tylko pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Regulamin i wzory oświadczeń dla osób pełnoletnich i niepełenoletnich znajdują się w dziale DOKUMENTY I FORMULARZE.

Pozostałe atrakcje