Cennik

 ATRAKCJA

 CENA 

   Trasa zielona 30 zł 
   Trasa niebieska 40 zł
   Trasa czerwona 50 zł
   Trasa pomarańczowa  50 zł 
   Trasa żółta  30 zł
PAKIETY
 Pakiet 1 (trasa zielona + trasa żółta) 50 zł 
 Pakiet 2 (trasa niebieska + trasa żółta) 60 zł
 Pakiet 3 (trasa pomarańczowa + trasa żółta) 70 zł
 Pakiet 4 (trasa czerwona + trasa żółta) 70 zł


  1. Płatność. Przyjmujemy płatność gotówką i kartą.
  2. Bilet - co obejmuje cena. Cena biletu zawiera jednokrotne szkolenie z zasad bezpieczeństwa i poruszania się po Parku Linowym, użyczenie atestowanego sprzętu oraz korzystanie z wybranych atrakcji. Bilet można realizować tylko w dniu zakupu. 
  3. Pakiety. Pakiet może wykorzystać jedna osoba w dniu zakupu. 
  4. Trasa zielona. Dzieci, które ukończyły 7 r.ż. mogą korzystać z trasy zielonej samodzielnie. Młodsze dzieci w wieku 5-6 lat pokonują tą trasę wraz z dorosłym opiekunem (oboje kupują bilet).
  5. Trasa żółta. Zakup trasy żółtej możliwy jest po wcześniejszym skorzystaniu z wybranej trasy do wyboru zielonej, niebieskiej, pomarańczowej lub czerwonej. Z trasy żółtej mogą korzystać osoby, które ukończyły 13 lat a ich waga to min. 40 kg.
  6. Zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet. Po przejściu szkolenia nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystany bilet. 
  7. Grupy zorganizowane (od 20 osób) - ceny w przypadku grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt poprzez FORMULARZ. Oferta skierowana do grup zorganizowanych (grupy szkolne, pracownicze, zielone szkoły, urodziny itp.) znajduje się w zakładce OFERTA GRUPOWA 
  8. Urodziny. W przypadku urodzin przygotowaliśmy specjalne pakiety urodzinowe - OFERTA URODZINOWA. Skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ.
  9. Osoby niepełnoletnie moga korzystać z Parku Linowego Twierdza Jaćwingów tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Wzory oświadczeń dla osób pełnoletnich i niepełenoletnich znajdują się w dziale DOKUMENTY I FORMULARZE.
  10. Zapoznaj się z Regulaminem Parku Linowego Twierdza Jaćwingów i Zasadami przebywania na terenie Parku Linowego Twierdza Jaćwingów.

Pozostałe atrakcje