Urodzinowa

Szukasz pomysłu na oryginalne i niezapomniane urodziny? Pragniesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku? Pomożemy Ci zorganizować dzień pełen wrażeń w niezwykłym miejscu jakim jest Twierdza Jaćwingów.

W pakiecie urodzinowym oferujemy wiele atrakcji:

 • 5 tras parku linowego
 • łucznictwo
 • slackline
 • gry i zabawy zespołowe przy użyciu liny, chusty KLANZY, skrzynek, nart wieloosobowych itd.
 • trampolina – GRATIS!
 • gra terenowa
 • wycieczka na Górę Zamkową
 • ognisko lub grill
 • medale lub dyplomy 

 

Nad bezpieczeństwem jubilata i gości przez cały czas czuwają instruktorzy. O to żeby żadna minuta nie była nudna dbają animatorzy gier i zabaw. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia jubilat wraz z gośćmi otrzyma dyplomy/medale oraz uda się na dalszą część przyjęcia zlokalizowaną w siedlisku nad stawem.

Ilość osób

Minimalna liczba osób - 10. 

Termin

Nie organizujemy przyjęć urodzinowych w niedziele, święta państwowe oraz dni wolne od pracy (długie weekendy).

Czas trwania

Czas przeznaczony na przyjęcie urodzinowe jest ściśle związany z ilością atrakcji jakie wybierzesz. Orientacyjnie grupa 10 osób korzystających tylko z jednej trasy w parku linowym potrzebuje 1h – 1,5 h. Czas ten jest potrzebny na wpięcie profesjonalnego sprzętu alpinistycznego (uprzęże i kaski), szkolenie wraz z treningiem oraz  przejście jednej trasy.

Wyżywienie

Po zabawie na linach zapraszamy na ognisko lub grill. Ilość i rodzaj potraw ustalasz podczas rezerwacji. Możemy również zająć się tortem urodzinowym. Do dyspozycji jubilata i gości są stoły oraz ławy znajdujące się nad stawem. W opcji dodatkowej jest również urodzinowa dekoracja.

Voucher

Jeśli chciałbyś podarować komuś w prezencie moc atrakcji i niezapomnianych wspomnień to możesz to zrobić przy pomocy VOUCHERA.

Zaproszenia

Jubilat w ramach oferty urodzinowej otrzymuje link do specjalnie przygotowanych zaproszeń na przyjęcie urodzinowe w Parku Linowym Twierdza Jaćwingów.

Rezerwacja

Rezerwacja odbywa się przy pomocy formularza rezerwacyjnego. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji otrzymasz od nas drogą mailową. W przypadku krótkich terminów realizacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Prezent urodzinowy

 • przejście trasy zielonej przez jubilata 
 • trampolina

Zaliczka

Wysokość zaliczki wynosi 100 zł. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia rezerwacji na nr konta bankowego podany w e-mailu. Nie wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji. W razie krótkiego terminu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny. Informujemy również, że w razie rezygnacji z przyjęcia urodzinowego nie zwracamy wpłaconej zaliczki. W sytuacji kiedy ze względu na warunki pogodowe nie jest możliwa realizacja przyjęcia, istnieje możliwość zmiany terminu.