Jak się przygotować

BUTY. Idealne będzie obuwie sportowe bądź turystyczne, na twardej podeszwie (niezbyt wygodne są trampki natomiast zupełnie nie nadają się klapki japonki czy buty na obcasie.


UBRANIE. Najlepszy jest wygodny strój, nie krępujący ruchów (np. dres). Nie jest najlepszym pomysłem zakładanie spódnicy ;). Warto zabrać ze sobą coś cieplejszego (bluza, kurtka, polar) bo zabawa jest na świeżym powietrzu. Praktycznym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą rękawiczek do jazdy na rowerze lub do wspinaczki.


GŁOWA. Zdrowy rozsądek na pewno się przyda. Poza tym damy winny pamiętać o spięciu włosów. 


GADŻETY. Przed wejściem na trasy Parku Linowego należy opróżnić kieszenie aby nie zgubić skarbów podczas pokonywania przeszkód. Radzimy również zdjąć zegarek bo można stłuc tarczę.


SIUSIU. Ostatnią chwilą na załatwienie potrzeb biologicznych jest moment przed założeniem uprzęży. Potem sprawa znacznie się komplikuje.


ALKOHOL I INNE UŻYWKI. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie mogą korzystać z atrakcji Parku Linowego TWIERDZA JAĆWINGÓW. Na terenie Parku Linowego obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, wnoszenia oraz spożywania alkoholu.


CO ZABRAĆ? Przede wszystkim zabierz rodzinę i przyjaciół. Pamiętaj również o czymś do picia, przyda się po zejściu z trasy. Najważniejszy będzie jednak dobry nastrój.