GRUPOWA

Szukacie oryginalnego pomysłu na wycieczkę szkolną? Przygoda, nowe doświadczenia, zabawa i natura - wszystko to znajdziecie w Parku Linowym Twierdza Jaćwingów. Ciekawe przeszkody i najdłuższy zjazd na linie (420 m) oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele radości. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu. Pobyt w Parku Linowym będzie uzupełnieniem oraz alternatywą dla tradycyjnych metod nauczania i wychowywania. Park Linowy jest miejscem, gdzie dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również wyniosą z tej zabawy wiele nauki. Obsługa sprzętu alpinistycznego, odpowiedzialność za samego siebie, cierpliwość i dokładność to tylko niektóry umiejętności jakie dzieci zdobędą w trakcie pobytu w Parku. Bliski kontakt z naturą to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia. 

 
Atrakcje    

W pakiecie atrakcji przygotowanych specjalnie dla Państwa znajduje się 5 tras o różnym stopniu trudności:

 

Inne atrakcje

Proponujemy Państwu również skorzystanie z dodatkowych atrakcji takich jak:

  • trampolina,
  • turniej łuczniczy,
  • gry i zabawy integracyjne prowadzone przez animatora,
  • slackline,
  • gra terenowa, 
  • wycieczka na Górę Zamkową,
  • warsztaty outdoorowe z wykorzystaniem Mobilnego Parku Linowego.


Ognisko

Po pełnej emocji zabawie na linach wszyscy są bardzo głodni. Nic tak dobrze nie smakuje jak kiełbaska z ogniska. W ramach ogniska grupa otrzymuje: kiełbaski, pieczywo, napoje, ketchup, musztardę, naczynia jednorazowe, miejsce na ognisko oraz drewno.

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego menu.

Cena 15 zł/os. (przy min. 15 osobach). Koszt wynajęcia samego miejsca na ognisko wynosi 5 z/os.


Noclegi
W odległości 600 m od samego Parku Linowego i jeziora Jeglówek istnieje możliwość rozbicia namiotów. Można również wynająć domek holenderski. Bliosko nas znajduje się również wiele agroturystyk i innych miejsc noclegowych. Więcej na temat polecanych przez nas noclegów znajduje się w dziale
POLECAMY.


Bezpieczeństwo

Podczas zabawy w Parku Linowym nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska przeszkolona przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu oraz AWF Kraków. 

Przed wejściem na wybraną trasę, każdy uczestnik musi przejść obowiązkowe szkolenie na odcinku treningowym, podczas którego zapoznaje się z zasadami posługiwania się sprzętem asekuracyjnym. Dopiero po prawidłowym pokonaniu trasy szkoleniowej zostaje dopuszczony do wejścia na trasy Parku Linowego.

Więcej na temat zasad bezpieczeństwa można przeczytać w dziale BEZPIECZEŃSTWO.


Uczestnicy

Oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy grupy szkolne, zielone szkoły oraz grupy kolonijne.

Minimalna liczebność grupy to 15 osób.

 

Termin: maj - październik 2018 r.

 

Czas trwania

Czas trwania pobytu uzależniony jest od ilości i rodzaju atrakcji z jakich korzysta grupa oraz od sprawności uczestników.

 

Rezerwacja

Rezerwacji dokonujemy poprzez formularz rezerwacyjny najpóźniej tydzień przed planowanym przyjazdem. W celu uzyskania dokładniejszych informacji oraz dokonania rezerwacji prosimy kontakt mailowy bądź telefoniczny.


Do pobrania