Praca

Miejsce pracy    Udziejek 18, gmina Jeleniewo

Forma zatrudnienia    umowa zlecenie

Okres zatrudnienia    czerwiec - październik 2023

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów parku linowego
  • obsługa grup zorganizowanych
  • realizowanie prac dodatkowych związanych z funkcjonowaniem parku

Wymagania

  • ukończone 18 lat
  • brak lęku wysokości
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, dobry kontakt z dziećmi
  • dyspozycyjność
  • osoba sprawna fizycznie, aktywna i dynamiczna

Oferujemy

  • pracę sezonową w okresie kwiecień - październik 2018
  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków instruktora parku linowego
  • pracę w miłej atmosferze, z fajnymi ludźmi, w atrakcyjnym miejscu na łonie przyrody
  • elastyczne godziny pracy

Sposób aplikowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy twierdza.jacwingow@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.