Urodzinowa

Szukasz pomysłu na oryginalne i niezapomniane urodziny? Pragniesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku? Pomożemy Ci zorganizować dzień pełen wrażeń w niezwykłym miejscu jakim jest Folwark Ordonówka.

 

W pakiecie urodzinowym oferujemy wiele atrakcji:

  • Park Linowy Twierdza Jaćwingów
  • łucznictwo
  • slackline
  • gry i zabawy zespołowe przy użyciu liny, chusty KLANZY, skrzynek, nart wieloosobowych itd.
  • trampolina – GRATIS!
  • gra terenowa
  • wycieczka na Górę Zamkową
  • ognisko lub grill

 

Nad bezpieczeństwem jubilata i gości przez cały czas czuwają instruktorzy. O to żeby żadna minuta nie była nudna dbają animatorzy gier i zabaw. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia jubilat wraz z gośćmi otrzyma dyplomy/medale oraz uda się na dalszą część przyjęcia zlokalizowaną w siedlisku nad stawem.

Ilość osób

Minmalna liczba osób - 10. 

Termin

Nie organizujemy przyjęć urodzinowych w niedziele, święta państwowe oraz dni wolne od pracy (długie weekendy).

Czas trwania

Czas przeznaczony na przyjęcie urodzinowe jest ściśle związany z ilością atrakcji jakie wybierzesz. Orientacyjnie grupa 15 osób korzystających tylko z jednej trasy w parku linowym potrzebuje 1h – 1,5 h. Czas ten jest potrzebny na wpięcie profesjonalnego sprzętu alpinistycznego (uprzęże i kaski), szkolenie wraz z treningiem oraz  przejście jednej trasy.

Wyżywienie

Po zabawie na linach zapraszamy na ognisko lub grill. Ilość i rodzaj potraw ustalasz podczas rezerwacji. Możemy również zająć się tortem urodzinowym. Do dyspozycji jubilata i gości jest namiot, stoły oraz ławy znajdujące się nad stawem. W opcji dodatkowej jest również urodzinowa dekoracja.

Voucher

Jeśli chciałbyś podarować komuś w prezencie moc atrakcji i niezapomnianych wspomnień to możesz to zrobić przy pomocy VOUCHERA.

Zaproszenia

Solenizant w ramach oferty urodzinowej otrzymuje link do specjalnie przygotowanych zaproszeń na przyjęcie urodzinowe w Parku Linowym Twierdza Jaćwingów.

Rezerwacja

Rezerwacja odbywa się mailem lub osobiście w Parku Linowym Twierdza Jaćwingów przy pomocy formularza rezerwacyjnego. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji otrzymasz od nas drogą mailową. W przypadku krótkich terminów realizacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Koszt organizacji urodzin

W przypadku grupy liczącej min.15 osób obowiązuje cennik grupowy. Grupy mniej liczne mogą również skorzystać z promocyjnych pakietów łączących przynajmniej dwie trasy. W przypadku zamówień powyżej 200 zł istnieje możliwość otrzymania atrakcyjnego rabatu.

Decydując się na organizację przyjęcia urodzinowego w Twierdzy Jaćwingów otrzymujesz gratis zabawę na trampolinie. Do wyboru również medale lub dyplomy Dzielnego Jaćwinga. Gwarantujemy moc niezapomnianych wspomnień.

Zaliczka

Wysokość zaliczki wynosi 100 zł. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia rezerwacji na nr konta bankowego podany w e-mailu. Nie wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji. W razie krótkiego terminu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny. Informujemy również, że w razie rezygnacji z przyjęcia urodzinowego nie zwracamy wpłaconej zaliczki. W sytuacji kiedy ze względu na warunki pogodowe nie jest możliwa realizacja przyjęcia, istnieje możliwość zmiany terminu.